Okomedis_gora_750
  • Kategoria: Sport

Już niedługo oficjalnie rusza w Andrychowie najbardziej dynamicznie rozwijająca się w Polsce szkółka piłkarska „Football Academy”. Obecnie trwają zapisy do kilku grup wiekowych.
Football Academy to znana w Polsce szkółka piłkarska, która współpracuje z angielskim Bolton Wanderers F.C, KKS Lech Poznań oraz Wisłą Płock. FA jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się siecią szkółek w Polsce i ma już ponad 150 ośrodków szkolenia młodych adeptów w całym kraju, a teraz zawita również do naszego miasta.

Czym jest Football Academy?

Football Academy to szkółka piłkarska dla dzieci w wieku 4-12 lat bazująca na angielskich rozwiązaniach treningowych i organizacyjnych. Obecnie w ponad 150 oddziałach w całej Polsce trenuje ponad 12 tysięcy dzieci, a w kwietniu zajęcia rozpoczynają się również w Andrychowie.

Co Football Academy oferuje na zajęciach?
Zajęcia w Football Academy odbywają się przez cały rok, dwa razy w tygodniu i trwają od 60 do 90 minut (w zależności od wieku ćwiczących). Treningi prowadzone są w oparciu o ujednolicony (wew. System Szkolenia) plan treningowy.

CHARAKTERYSTYKA GRUP TRENINGOWYCH FOOTBALL ACADEMY:
– Grupa Beckham (4-5 lat)
– Grupa Owen (6-7 lat)
– Grupa Lampard (8-9 lat)
– Grupa Rooney (10-12 lat)

Football Academy oprócz samych zajęć piłkarskich, oferuje również edukację przez sport – ucząc swoich podopiecznych odpowiedniego zachowania w grupie, a także rozwijania innych obszarów wiedzy poprzez wplatanie w zajęcia elementy wiedzy ogólnej. Football Academy oferuje najmłodszym zawodnikom przede wszystkim treningi przez zabawę oraz edukację przez sport w duchu zasad fair play. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie dziecka!
W ramach zajęć treningowych zapewniamy ubezpieczenie, gadżety powitalne, udział w turniejach, imprezy okolicznościowe itp.

Czy dziecko musi mieć swoją piłkę?
Nie, cały sprzęt niezbędny do harmonijnego przeprowadzenia zajęć zabezpieczany jest przez FA. Państwo muszą tylko przyprowadzić dziecko w odpowiednim, luźnym, sportowym stroju i sportowym obuwiu.
Do treningów używany jest sprzęt najwyższej jakości, idealnie dopasowany dla najmłodszych adeptów sztuki piłkarskiej. Football Academy korzysta jedynie z atestowanego sprzętu renomowanych firm sportowych. Partnerem szkółki jest firma Adidas i to jej sprzęt stanowi podstawę naszego asortymentu.

Co zrobić, gdy nie jesteśmy pewni czy dziecku spodobają się zajęcia?
Zanim zdecydują się Państwo zapisać dziecko do jednej z naszych szkółek, zachęcamy do skorzystania z możliwości udziału w dwóch pierwszych bezpłatnych treningach po wypełnieniu formularza online, który jest obowiązkowy do uzyskania bezpłatnego ubezpieczenia.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.
Ze sportowymi pozdrowieniami.

Formularz zgłoszeniowy obowiązkowy do ubezpieczenia na treningu bezpłatnym organizacyjnym (*niezobowiązujący*):
http://www.footballacademy.pl/195O=Andrych%C3%B3w=formularz-zgloszeniowy-szkolka-pilkarska